Pięciu elegancko ubranych muzyków w kościele Klarysek Kapucynek

Za nami wyjątkowy koncert organowy w wykonaniu uczniów Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej "Musicum" w Płocku zorganizowany przez Powiat Przasnyski.

10 marca br. w Kościele Zespołu Klasztornego Mniszek Klarysek Kapucynek w Przasnyszu odbył się wyjątkowy i klimatyczny koncert organowy zorganizowany przez Powiat Przasnyski, we współpracy z Diecezjalnym Instytutem Muzyki Kościelnej "Musicum" w Płocku  oraz Siostrami Klaryskami Kapucynkami. W koncercie udział wzięli przedstawiciele powiatu: wicestarosta Renata Kosman oraz radny Jarosław Szmulski.

Zgromadzona publiczność usłyszała pieśni w klimacie wielkopostnym, gorzkie żale oraz utwory pasyjne w wykonaniu uczniów Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej "Musicum" w Płocku.

Dziękujemy uczniom, Panu Juliuszowi Jakóbiakowi za pięknie wykonane utwory oraz wszystkim zaangażowanym w organizację koncertu.