Gmina Krzynowłoga Mała

Dzisiaj w ramach akcji "Wakacje w Powiecie Przasnyskim" zapraszamy Państwa do przyjrzenia się Gminie Krzynowłoga Mała. Żyzne rolnicze tereny, dużo zieleni, bliskość natury z pewnością przypadną do gustu osobom poszukującym spokojnego wypoczynku. Bogata przeszłość tych terenów nie zawiedzie również entuzjastów historii najdawniejszej (cmentarze i grodzisko dawnych kultur zamieszkujących polskie ziemie) i współczesnej (liczne poniemieckie bunkry).

Gmina Czernice Borowe

Tym razem zapraszamy Was na podróż po najciekawszych atrakcjach i miejscach gminy Czernice Borowe. Warto zobaczyć m.in. odrestaurowany, zabytkowy dwór w Chojnowie, w środku którego znajduje się wystawa prezentująca eksponaty pochodzące z okresu I wojny światowej oraz repliki stanowisk obronnych, Sanktuarium św. Stanisława Kostki w Rostkowie czy Park Dydaktyczny w Rostkowie z aleją pomników osób zasłużonych w skali kraju i regionu.

Gmina Jednorożec

W ramach akcji "Wakacje w Powiecie Przasnyskim" w tym tygodniu zapraszamy do Gminy Jednorożec. Jednorożec wraz z okolicami z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom wycieczek pieszych oraz fotografii. To niezwykle cenny obszar przyrodniczy, stanowi doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu oraz wypoczynku na łonie natury, Zachęcamy do zwiedzania malowniczych stron naszego powiatu!

Miasto i Gmina Chorzele

W ramach akcji "Wakacje w Powiecie Przasnyskim" zapraszamy do przyjrzenia się Miastu i Gminie Chorzele. Przygotowaliśmy krótki przewodnik po ciekawych miejscach oraz sposobach na aktywne spędzenie wolnego czasu na terenie gminy. Niezmiennie zachęcamy do zwiedzania malowniczych stron naszego powiatu!

Gmina Krasne

Już za niespełna półtora miesiąca rozpoczną się długo wyczekiwane przez wszystkich wakacje. Z tej okazji chcemy przybliżyć Wam miejsca warte odwiedzenia w powiecie przasnyskim. Jako pierwszą pod lupę wzięliśmy Gminę Krasne i przygotowaliśmy krótki przewodnik po najciekawszych atrakcjach i miejscach, które warto zobaczyć. Zachęcamy do zwiedzania i aktywnego wypoczynku na łonie natury.

Gmina Przasnysz

W ramach akcji "Wakacje w Powiecie Przasnyskim" zapraszamy do przyjrzenia się Gminie Przasnysz i jej bogatemu dziedzictwu. Przygotowaliśmy krótki przewodnik po ciekawych miejscach oraz sposobach na aktywne spędzenie wolnego czasu na terenie gminy Przasnysz. Niezmiennie zachęcamy do zwiedzania malowniczych stron naszego powiatu!