Uwaga, szczepienie lisów przeciwko wściekliźnie na terenie województwa mazowieckiego

Przedstawiamy komunikat Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii: Na podstawie przepisów Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 grudnia 2013 r. w sprawie przeprowadzania ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie (Dz. U. poz. 1737) ogłaszam, że planowane jest przeprowadzenie AKCJI SZCZEPIENIA DOUSTNEGO LISÓW WOLNO ŻYJĄCYCH PRZECIWKO WŚCIEKLIŹNIE na terenie województwa mazowieckiego.

Data publikacji: 2024-03-28

LXXXIII sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

LXXXIII sesja Rady Powiatu Przasnyskiego odbędzie się 25 marca 2024 r. o godz. 14:30 w sali konferencyjnej na II piętrze Centrum Aktywizacji Biznesu (Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki  5, 06-300 Przasnysz)

Data publikacji: 2024-03-19

Uwaga, 20.03.2024 r. spodziewane utrudnienia w ruchu na drogach powiatu przasnyskiego

Szanowni Państwo, w związku z zawiadomieniem Mazowieckiej Rady Wojewódzkiej NSZZ RI Solidarność o zamiarze zorganizowania zgromadzenia, informujemy o utrudnieniach w ruchu, które wystąpią 20.03.2024r w powiecie przasnyskim.

Data publikacji: 2024-03-19

Inwestycje drogowe realizowane przez Powiat Przasnyski w gminie Czernice Borowe w latach 2019-2023

W latach 2019-2023 na inwestycje drogowe na terenie całego powiatu, samorząd Powiatu Przasnyskiego wydatkował ponad  110 mln zł, z czego w gminie Czernice Borowe była to kwota 5 062 940,83 zł, gdzie zrealizowano szereg zadań znacząco poprawiających infrastrukturę komunikacyjną regionu.

Data publikacji: 2024-03-18

Powiat Przasnyski współorganizatorem dziesiątek imprez sportowych i kulturalnych!

Działania Powiatu Przasnyskiego podczas obecnej kadencji to nie tylko inwestycje. Dzięki doskonałej współpracy Starostwa z instytucjami oraz organizacjami pozarządowymi udało się zorganizować dziesiątki imprez sportowych i kulturalnych, spektakli kinowych i teatralnych, akcji charytatywnych, konkursów i koncertów muzycznych.Za ich sprawą integrujemy mieszkańców, zapewniamy rozrywkę i wspaniałe możliwości spędzania czasu wolnego.

Data publikacji: 2024-03-18

Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach

Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach

Data publikacji: 2024-03-18

Konkurs na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Przasnyszu

Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Przasnyszu

Data publikacji: 2024-03-11

Informacja Powiatowej Komisji Wyborczej do Młodzieżowej Rady Powiatu Przasnyskiego z dnia 06.03.2024

Data publikacji: 2024-03-08

10 marca zapraszamy na koncert uczniów Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej "Musicum"!

Starosta Przasnyski Paweł Mostowy zaprasza na wyjątkowy i klimatyczny Koncert Organowy w wykonaniu uczniów Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej "Musicum" w Płocku. Już w najbliższą niedzielę 10 marca 2024 roku o godz. 16:00 w Kościele Zespołu Klasztornego Mniszek Klarysek Kapucynek w Przasnyszu.

Data publikacji: 2024-03-05

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert - Organizacja Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Uchwała Nr 830/2024 Zarządu Powiatu Przasnyskiego z dnia 29 lutego 2024 roku w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na zadania publiczne Powiatu Przasnyskiego w roku 2024 w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pod nazwą „Organizacja Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej”.

Data publikacji: 2024-03-04

ogloszenia-i-komunikaty