Rozpoczynamy sezon na basenach odkrytych w Przasnyszu!

Już w najbliższą sobotę 15 czerwca 2024 roku o godzinie 11:00 kompleks basenów odkrytych w Przasnyszu inauguruje tegoroczny sezon letni! WEJŚCIE BEZPŁATNE dla wszystkich! Serdecznie zapraszamy całe rodziny do zabawy i relaksu w letnim słońcu na terenie jedynego takiego obiektu w okolicy!

Data publikacji: 2024-06-12

Zapraszamy na koncert nauczycieli i dyplomantów Szkoły Muzycznej w Przasnyszu

W piątek 14 czerwca 2024 roku o godzinie 17:30 Szkoła Muzyczna I Stopnia w Przasnyszu organizuje wyjątkowe wydarzenie, podsumowujące ostatni okres jej działalności, z cyklu "Spotkania z Muzyką". Koncert, który odbędzie się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, zagrają dyplomanci i nauczyciele.

Data publikacji: 2024-06-11

Dyżury aptek w Przasnyszu w czerwcu 2024

Powiat Przasnyski informuje o aptekach pełniących dyżur na terenie miasta Przasnysz - w czerwcu 2024 roku.

Data publikacji: 2024-05-31

Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło usługę Zastrzeż PESEL

W związku ze wzrostem przestępczości z wykorzystaniem skradzionych danych osobowych Ministerstwo Cyfryzacji wprowadziło usługę Zastrzeż PESEL.

Data publikacji: 2024-05-31

Zaproszenie do udziału w III edycji Mazowieckiego Forum Dziedzictwa

Szanowni Państwo, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie serdecznie zaprasza osoby zajmujące się dziedzictwem kulturowym do udziału w III edycji Mazowieckiego Forum Dziedzictwa organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Data publikacji: 2024-05-29

"Razem dla Rodziny" zaprasza na konsultacje z psychologiem i trening umiejętności społecznych

Fundacja "Razem dla Rodziny" zaprasza: do zapisów na zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej, oraz na bezpłatne konsultacje z psychologiem, dla wszystkich osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Data publikacji: 2024-05-29

Nadchodzi Letni Festiwal "Majówkowe Granie" zorganizowany przy wsparciu Powiatu Przasnyskiego

W najbliższą niedzielę 26 maja 2024 r. Stowarzyszenie Arena Dobra wraz z partnerami zaprasza na kolejną edycję "Majówkowego Grania", które zabrzmi na przasnyskim rynku, aby nieść radość całym rodzinom i zebrać fundusze na transplantologię. Charytatywna impreza z mocą wystrzałowych atrakcji rozpocznie się o godzinie 13.00 i odbędzie się przy finansowym wsparciu Powiatu Przasnyskiego.

Data publikacji: 2024-05-24

Powiat Przasnyski zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Myślińskiego

Powiat Przasnyski zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Myślińskiego, artysty fotografika, w dniu 7 czerwca o godz. 17.00, w siedzibie Starostwa Powiatowego (II piętro, sala konferencyjna). Patronat nad wystawą objął Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców.

Data publikacji: 2024-05-21

Zarządzenie Nr 27/2024 Starosty Przasnyskiego w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości gruntowej

Zarządzenie Starosty Przasnyskiego Nr 27/2024 z dnia 14 maja 2024 roku w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa, oznaczonej jako działka nr 540/1 o pow. 0,0729 ha, położonej w obrębie 0004 Czernice Borowe, gm. Czernice Borowe, przeznaczonej do zbycia w trybie bezprzetargowym na rzecz dotychczasowych użytkowników wieczystych.

Data publikacji: 2024-05-21

II sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

II sesja Rady Powiatu Przasnyskiego odbędzie się 22 maja 2024 r. o godz. 13:30 w sali konferencyjnej na II piętrze Centrum Aktywizacji Biznesu (Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki  5, 06-300 Przasnysz).

Data publikacji: 2024-05-16

ogloszenia-i-komunikaty