Tomasz Osowski - Wicestarosta Powiatu Przasnyskiego w latach 1998-2002 i 2006-2014

Podczas uroczystych obchodów XX-lecia szpitala przy ul. Sadowej w Przasnyszu, w uznaniu zasług osób, które przyczyniły się do powstania najważniejszej instytucji powiatowej ochrony zdrowia, starosta Krzysztof Bieńkowski przyznał medale „Gloria Prasnensis Terrae". Odznaczenia za zasługi dla Powiatu Przasnyskiego odebrał m.in. były wicestarosta Tomasz Osowski.

Jerzy Sadowski - były dyrektor przasnyskiego szpitala

Podczas uroczystych obchodów XX-lecia szpitala przy ul. Sadowej w Przasnyszu, w uznaniu zasług osób, które przyczyniły się do powstania najważniejszej instytucji powiatowej ochrony zdrowia, starosta Krzysztof Bieńkowski przyznał medale „Gloria Prasnensis Terrae". Odznaczenia za zasługi dla Powiatu Przasnyskiego odebrał m.in. były dyrektor placówki - Jerzy Sadowski.

Zenon Szczepankowski - Starosta Powiatu Przasnyskiego w latach 1998-2018

Podczas uroczystych obchodów XX-lecia szpitala przy ul. Sadowej w Przasnyszu, w uznaniu zasług osób, które przyczyniły się do powstania najważniejszej instytucji powiatowej ochrony zdrowia, starosta Krzysztof Bieńkowski przyznał medale „Gloria Prasnensis Terrae". Odznaczenia za zasługi dla Powiatu Przasnyskiego odebrał m.in. były starosta Zenon Szczepankowski.

Wojciech Długokęcki - Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Przasnyszu

Medal w uznaniu zasług dla rolników podczas obchodów święta plonów 4 września 2022 r. z rąk Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego przyjął  Wojciech Długokęcki, Kierownik Biura Powiatowego ARiMR w Przasnyszu.

Magdalena Komor-Grabowska - Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Przasnyszu

W uznaniu zasług dla rolników podczas obchodów święta plonów 4 września 2022 r. z rąk Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego przyjęła Magdalena Komor-Grabowska, Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Przasnyszu.

Siostra Danuta Pokucińska

Podczas LXII sesji Rady Powiatu Przasnyskiego, która odbyła się 25 sierpnia 2022 r., Siostra Danuta Pokucińska została uhonorowna za jej pełną poświęceń pracę na rzecz mieszkańców ze szczególnymi potrzebami. Starosta Krzysztof Bieńkowski oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Katarzyna Wróblewska wręczyli jej medal "Gloria Prasnensis Terrae" za szczególne zasługi dla Powiatu Przasnyskiego.