Ogłoszenia i Komunikaty

Zmiana czasu pracy Starostwa Powiatowego w Przasnyszu

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu informuje, że w dniu 2 maja 2024 roku Urząd będzie nieczynny. W zamian, Urząd będzie otwarty w sobotę 27 kwietnia 2024 roku.

Data publikacji: 2024-04-18

Przetargi Powiatu

Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, ul. Przemysłowa w Przasnyszu

Ogłoszenie Zarządu Powiatu Przasnyskiego o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Przasnyskiego, położonych przy ul. Przemysłowej w Przasnyszu, oznaczonych jako działki nr: 3629/9 i 3629/15

Przetargi Powiatu

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, ul. Dworska i Zamkowa w Przasnyszu

Ogłoszenie Zarządu Powiatu Przasnyskiego o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Przasnyskiego, położonych w rejonie ulic: Dworskiej i Zamkowej w Przasnyszu, oznaczonych jako działki: 584/151, 584/152, 584/154, 584/155

Przetargi Powiatu

Drugi przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie (wsi) Dynak, gm. Jednorożec

Ogłoszenie Starosty Przasnyskiego o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa, położonej w obrębie (wsi) Dynak, gm. Jednorożec, oznaczonej jako działka nr 48/3 o pow. 0,2111 ha

Przasnyskie obchody 84. rocznicy zbrodni katyńskiej

12 kwietnia na cmentarzu parafialnym w Przasnyszu, pod Mauzoleum Żołnierzy Polskich poległych w 1863/64 r. 1920 r. oraz 1940 r. delegacja władz parlamentarnych, samorządowych, służb mundurowych oraz mieszkańców uczciła pamięć ofiar zbrodni katyńskiej. W uroczystościach Powiat Przasnyski reprezentował starosta Paweł Mostowy.

Data publikacji: 2024-04-15

Podpisano kolejne umowy na realizację zadań publicznych Powiatu Przasnyskiego!

Data publikacji: 2024-04-12

Powiat Przasnyski upamiętnił 14. rocznicę katastrofy smoleńskiej

Delegacja władz parlamentarnych, samorządowych, przedstawiciele jednostek organizacyjnych powiatu oraz służb mundurowych upamiętniła 14. rocznicę katastrofy smoleńskiej.

Data publikacji: 2024-04-10

Andrzej Radomski ponownie wybrany dyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Przasnyszu

Rozstrzygnięto konkurs na Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Leszno w Przasnyszu. Komisja Konkursowa orzekła, że zadaniom stojącym przed dyrektorem placówki edukacyjnej dla uczniów ze specjalnymi potrzebami najlepiej sprosta Andrzej Radomski, piastujący tę funkcję od 2019 roku. Zarząd Powiatu Przasnyskiego 9 kwietnia 2024 roku podjął uchwałę, która umożliwi Andrzejowi Radomskiemu piastowanie funkcji dyrektora SOSW przez kolejne 5 lat.

Szczere wyrazy współczucia dla Pani Wiesławy Dąbrowskiej-Jaworskiej

Przekazujemy szczere wyrazy współczucia Pani Wiesławie Dąbrowskiej-Jaworskiej, z powodu śmierci Mamy.

Ogłoszenia i Komunikaty

LXXXIV sesja Rady Powiatu Przasnyskiego

LXXXIV sesja Rady Powiatu Przasnyskiego odbędzie się 16 kwietnia 2024 r. o godz. 14:30 w sali konferencyjnej na II piętrze Centrum Aktywizacji Biznesu (Starostwo Powiatowe w Przasnyszu, ul. Św. St. Kostki  5, 06-300 Przasnysz)