Starostwo Powiatowe w Przasnyszu informuje, iż 24 maja 2023 r. do tutejszego urzędu wpłynęło pismo z firmy ELIXIR M.A. Kwiatkowscy Sp.J., zawiadamiające o zawieszeniu do odwołania działalności aptek zlokalizowanych w Przasnyszu przy. ul Orlika 18, Orlika 42 oraz Rynek 19. Apteki w czasie zawieszenia działalności nie będą pełniły dyżurów nocnych oraz świątecznych.

Poniżej prezentujemy skan pisma.

Treść pisma dostępna cyfrowo:

Przasnysz 23.05.2023 r.
ELIXIR M.A. KWIATKOWSCY Sp. J.
12-122 Jedwabno Małszewo 20
APTEKI ELIXIR w Przasnyszu
Ul. Orlika 42, ul. Orlika 148, ul. Rynek 19

Starostwo Powiatowe w Przasnyszu

Uprzejmie informuję, iż z dniem 24.05.2023 r. została zawieszona do odwołania działalność aptek należących do naszej firmy a zlokalizowanych w Przasnyszu przy ul. Orlika 18, Orlika 42,
Rynek 19. Apteki w czasie zawieszenia działalności nie będą pełniły dyżurów nocnych oraz świątecznych. O zawieszeniu działalności aptek zgodnie z obowiązującą procedurą został poinformowany Wojewódzki Nadzór Farmaceutyczny w Warszawie.

Pieczątka firmowa i podpis: Andrzej Kwiatkowski