grafika zaprasza na spektakl Iskry Niepodległej. treść w artykule

Na zaproszenie Starosty Przasnyskiego Krzysztofa Bieńkowskiego w dniach 20-23 października do Przasnysza zawita multimedialny spektakl Iskry Niepodległej, który będzie zlokalizowany na terenie parkingu Zespołu Szkół Powiatowych przy ul. Sadowej 5.

Pokazy organizowane będą co 30 minut. Zwiedzanie mobilnej wystawy będzie całkowicie bezpłatne! Już niedługo utworzymy wydarzenie na Facebooku, które będzie przypominało o zbliżającym się spektaklu. Prosimy o udostępnianie, tak aby jak najwięcej mieszkańców Powiatu Przasnyskiego dowiedziało się o wydarzeniu. By uniknąć kolejek, wkrótce uruchomimy zapisy na poszczególne godziny dla szkół.

Harmonogram pokazów:
20-22 października 10:00 -18:00
23 października 10:00 - 16:00

ISKRY NIEPODLEGŁEJ to nowoczesny spektakl multimedialny Biura „Niepodległa” umieszczony w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która może podróżować po całej Polsce. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentowane są fakty i postaci tworzące niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty.

Projekt sfinansowano z budżetu państwa w ramach środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mecenasem projektu jest PKN Orlen.

Galeria zdjęć