Zdjęcie grupowe Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego i uczestników zajęć nauki tańca

23 sierpnia 2023 r. odbyły się ostatnie z cyklu zajęć tanecznych odbywających się w hali sportowej przy ul. Sadowej w Przasnyszu. Mieszkańcom, którzy przez ostatnie kilka miesięcy uczestniczyli w treningach, osobiście pogratulował Starosta Krzysztof Bieńkowski. Choć nadszedł czas pożegnania, nie kończy to projektu finansowanego przez Powiat Przasnyski, ponieważ już jesienią wystartują zajęcia z samoobrony!

Zakończył się cykl bezpłatnych zajęć tanecznych dla mieszkańców, ale przede wszystkim mieszkanek miasta Przasnysz, które za sprawą odbywających się dwa razy w tygodniu treningów obejmujących m.in. Latino Dance w przyjemny sposób spędzały czas, dbały o sprężystość ciała, dobre samopoczucie i kondycję.

Dzięki trwającym od maja do sierpnia treningom odbywającym się pod czujnym okiem Anna Michalska-Studniak 30 osób z różnych grup wiekowych zyskało możliwość gimnastyki, nauki tańca i dbania o smukłą sylwetkę. W imieniu uczestników dziękujemy.

Finał zajęć tanecznych nie stanowi końca projektu finansowanego z Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego na 2023 r., ponieważ już jesienią rozpoczną się zajęcia z samoobrony, dzięki, którym mieszkańcy Przasnysza nabędą wiedzę i umiejętności w zakresie zachowania się i postępowania w sytuacji zagrożenia.

Warto śledzić informacje ze Starostwa, o możliwości zapisów poinformujemy niebawem!