Zdjęcie przedstawia grupę osób wykonującą ćwiczenia fizyczne w basenie.

W ostatnim czasie na terenie kompleksu odkrytych basenów w Przasnyszu odbywały się zajęcia z aqua aerobiku prowadzone przez Panią Edytę Bobińską z BeFit usługi sportowo - rekreacyjne. Frekwencja podczas zajęć była bardzo wysoka, w związku z tym, w odpowiedzi na duże zainteresowanie mieszkańców, władze Powiatu Przasnyskiego postanowiły kontynuować zajęcia w sierpniu.
 
Ćwiczenia z aqua aerobik są znacznie bezpieczniejsze niż tradycyjne formy aktywności, dlatego w zajęciach może brać udział praktycznie każdy. Trening w wodzie nie obciąża stawów ani kręgosłupa. Aqua aerobik jest dobry dla ciężarnych, osób starszych, otyłych i tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą uprawiać innych sportów. Jest też polecany jako jedna z form rehabilitacji osobom, które zmagają się z różnego rodzaju kontuzjami. Pozwala wyszczuplić sylwetkę, pozbyć się zbędnych kilogramów i wyrzeźbić mięśnie. Zajęcia w wodzie są też sprzymierzeńcem w walce z cellulitem. Aqua aerobik to też świetna zabawa, która pozwala się zrelaksować i odprężyć.

Już pod koniec lipca ruszą zapisy na zajęcia w miesiącu sierpniu. Więcej szczegółów już wkrótce. Pogoda dopisuje, temperatura wody zachęca do pływania, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do zapisów. Zajęcia z aqua aerobiku odbywają się w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Powiatu Przasnyskiego 2023.

Galeria zdjęć