Starosta Krzysztof Bieńkowski i Piotr Zagajewski uściskują sobie dłonie. Po prawej herb Powiatu Przasnyskiego i znak Centrum Pomocy.

Powiat Przasnyski tradycyjnie co roku wspiera Centrum Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej w Legionowie. 13 lipca starosta Krzysztof Bieńkowski na ręce Piotra Zagajewskiego przekazał plecaki z pełnym wyposażeniem dla podopiecznych CPPP, którzy jadą na Obozy Letnie CPPP 2023. Plecaki na pewno przydadzą się podopiecznym w trakcie roku szkolnego.

Poniżej prezentujemy informację Centrum Pomocy Pedagogiczno-Psychologicznej w Legionowie, podaną za pośrednictwem profilu w mediach społecznościowych:

"Powiat Przasnyski wspiera CPPP- kolonie & obozy

Pan Krzysztof Bieńkowski - publicznie, Starosta Powiat Przasnyski jest człowiekiem wyjątkowo kulturalnym, ambitnym i mega pracowitym, a przy tym niezwykle elastycznym, skromnym i życzliwym. Nie tworzy niepotrzebnego dystansu urzędniczego, a jego optymizm życiowy i wrodzona energia oraz ogromny szacunek wobec każdego petenta starostwa imponuje już od progu. Prywatnie to absolwent, a potem nauczyciel wspaniałego LO im. KEN w Przasnyszu.

Jako jedyny samorządowiec w Przasnyszu przekazał prezenty dla podopiecznych CPPP, którzy jadą z nami na Obozy Letnie CPPP 2023 także z tego terenu. Trzech naszych Obozowiczów podczas konkursów wiedzy otrzyma plecaki z wyposażeniem, które na pewno przydadzą się w trakcie roku szkolnego.

Szanowny Panie Starosto, Drogi Przyjacielu dzieci i młodzieży, bardzo dziękujemy za Pana szeroki "uśmiech"!

Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy również Pani Magdalenie Kowalewskiej z Promocji za szczególne zaangażowanie."