Wicestarosta, dyrektorzy szkoły oraz uczeń wraz z rodzicami.

Zakończenie roku w ZSP w Chorzelach. Wicestarosta Paweł Mostowy wręczył nagrodę Starosty Przasnyskiego dla najlepszego absolwenta Branżowej Szkoły I Stopnia

Zakończył się rok szkolny. Teraz przed uczniami i nauczycielami czas letniego wypoczynku. Zanim społeczność szkolna rozpoczęła długo wyczekiwane wakacje, 23 czerwca 2023 roku w Zespole Szkół Powiatowych im. Wł. St. Reymonta w Chorzelach odbyło się  zakończenie roku szkolnego, będące czasem podsumowania i uhonorowania osiągnięć uczniów. Podczas uroczystego apelu nie zabrakło Wicestarosty Pawła Mostowego, który wręczył nagrodę Starosty Przasnyskiego dla najlepszego absolwenta Branżowej Szkoły I Stopnia.
Uroczystość rozpoczęła się od przywitania wszystkich gości, rodziców, grona pedagogicznego oraz uczniów przez dyrektor placówki Annę Kostrzewę, która pogratulowała uczniom sukcesów w nauce. Następnie wręczono świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Tytuł najlepszego absolwenta Branżowej Szkoły I Stopnia i nagrodę Starosty Przasnyskiego otrzymał Mateusz Pac.

W trakcie uroczystości nastąpiło pożegnanie ks. dr. Wojciecha Porowskiego, który przez cztery lata był zatrudniony w chorzelskiej ZSP jako nauczyciel religii, a od września będzie realizował zadania duszpasterskie w innej placówce.

Tradycji związanej z zakończeniem roku stało się zadość, dlatego Starostwo Powiatowe w Przasnyszu ze Starostą Krzysztofem Bieńkowskim na czele życzy wszystkim absolwentom, uczniom i nauczycielom pięknych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!