Grafika informuje o otwarciu linii kolejowej numer 35. Treść w artykule.

Niedziela 11 czerwca 2023 roku zapowiada się niezwykle rozrywkowym dniem na terenie naszego powiatu. Kolejne stowarzyszenia i samorządy z powiatu przasnyskiego przyłączają się do świętowania otwarcia linii kolejowej nr 35 Ostrołęka-Chorzele!

Przypominamy, że samorząd powiatowy współorganizuje tego dnia „Piknik z produktem polskim” na terenie zielonym przy pływalni w Chorzelach. Podczas pikniku odbędzie się konkurs kulinarny Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów” pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Nie zabraknie pysznych przekąsek oraz muzyki rozrywkowej w wykonaniu zespołu Everest.

W tym dniu Stowarzyszenie „Jednorożec robi co może” organizuje imprezę „Zabiegany Brzdąc”, dofinansowaną przez samorząd powiatowy. Ale to nie koniec: również tego samego dnia w Jednorożcu odbędzie się również Festyn Gminny "Dzień Jednorożca". Ostatnio do cyklu imprez dołączył samorząd gminy Chorzele, który również dołoży swoją cegiełkę do wspólnego świętowania i zorganizuje tego dnia piknik.

Zachęcamy mieszkańców do uczestnictwa w imprezach i wspólnego świętowania tej niezwykle ważnej i strategicznej inwestycji rządowej!