Grafika zaproszenia na ślubowanie klas mundurowych.

Już w najbliższą niedzielę 21 maja 2023 roku odbędzie się świętowanie z okazji zaprzysiężenia uczniów klas mundurowych Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu, zakończone wojskowym piknikiem i występem żołnierskiego zespołu z przasnyskiej jednostki wojskowej. Wydarzenie swoim patronatem objęli: Starosta Krzysztof Bieńkowski, Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu płk dypl. Bogusław Postek oraz Dyrektor ZSP im. mjra H. Sucharskiego w Przasnyszu Paweł Szczepkowski.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10:00 Mszą Święta w Kościele Ojców Pasjonistów w Przasnyszu. Po nabożeństwie o godzinie 11:15 nastąpi przemarsz na boisko sportowe Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu przy ul. Mazowieckiej 25.

Na godzinę 11:30 zaplanowano uroczyste ślubowanie kadetów klas mundurowych, którzy złożą przysięgę na sztandar szkoły. Wydarzenie zwieńczy piknik wojskowy, który rozpocznie się o 12:30. Nie zabraknie pokazu sprzętu i wyposażenia wojskowego, żołnierskiej grochówki oraz występu zespołu "Przasnyscy Orelowcy".

Serdecznie zapraszamy!