Czterech chłopców ściga się biegnąc po tartanie na stadionie wJednorożcu. W dalszym planie trybuny.

Korzystając z pięknej wiosennej pogody 11.05.2023 i 12.05.2023 r. na stadionie w Jednorożcu rozegrano XXIV finały powiatowe w Czwórboju Lekkoatletycznym i Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców. W dwudniowych zawodach, których organizatorem była Szkoła Podstawowa w Jednorożcu i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Przasnyszu, wzięło udział 248 uczniów i uczennic szkół podstawowych.

Zawody rozgrywano w miłej i przyjacielskiej atmosferze a zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, medalami i pucharami które wręczał starosta Krzysztof Bieńkowski.

Klasyfikację poszczególnych dyscyplin przedstawimy Państwu w najbliższym czasie.

Drużynowa klasyfikacja końcowa – Czwórbój Lekkoatletyczny

Dziewczęta: miejsce i szkoła:
1. SP2 Chorzele
2. SP Jednorożec
3. SP1 Przasnysz
4. SP Krzynowłoga Wielka
5. SP 3 Przasnysz
6. SP Krzynowłoga Mała
7. SP Chorzele pk.

Chłopcy: miejsca i szkoła:
2. SP 3 Przasnysz
3. SP 2 Chorzele