Grafika promująca akcję

Kampanię na rzecz bezpieczeństwa swoim patronatem objęli Starosta Przasnyski, Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu oraz Komendant Powiatowy PSP w Przasnyszu. W ramach akcji użytkownicy pojazdów mogą nieodpłatnie sprawdzić stan amortyzatorów oraz skontrolować układ hamulcowy w swoich pojazdach.

Akcja „Wyhamuj w porę ! Sprawdź hamulce !” trwa do 15 Kwietnia 2023 roku.  Kierowcy powiatu przasnyskiego mogą bezpłatnie sprawdzić stan amortyzatorów i  hamulców w swoich pojazdach.

Na wiosnę zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych ! Prawidłowy  stan układ hamulcowego oraz sprawność amortyzatorów pojazdów ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników naszych dróg.

Pojazdy będzie można sprawdzić w Szkolnej Stacji Kontroli Pojazdów zlokalizowanej przy ulicy Gdańskiej 1 w Przasnyszu.